Helista meile
+372 5562 1867
Kirjuta meile
info@tehingukeskus.ee
Mobiil-ID
Smart-ID
ID-kaart
Kasutaja
Tasuta hinnapäring

Viiu

Saare Maakond, Saaremaa Vald, Lätiniidi Küla, Viiu
Viiu
Oksjoni ülevaade
Oksjoni tüüp
Lihtoksjon
Tehingu liik
Kinnistute müük
Alghind
16 000€
Aega jäänud
3 päeva 04:17:59
Algas
07.02.2025 11:16
Lõpeb
25.02.2025 15:00
Viimased pakkumised (1)
18.02.2025 21:17
Alla alghinna
Kinnistute ülevaade
Kinnistute arv
1
Kogupindala
5,83 ha
Tihumeetrid kokku
966 tm
Puuliigid
Mänd, Kask
Seotud failid
Hetke hind:
16000
Aega jäänud:
3 päeva
Tee oma pakkumine
Oksjoni lõpuni
3 päeva 04:17:59
Pakkumise samm
100€
Viiu (30101:001:0127)
Saare Maakond, Saaremaa Vald, Lätiniidi Küla, Viiu
5,83 ha
Katastritunnus
30101:001:0127
Hinnanguline tagavara
966 tm
Kinnistu nimi
Viiu
Peapuuliigid
Mänd, Kask
Kinnistu aadress
Saare Maakond, Saaremaa Vald, Lätiniidi Küla, Viiu
Peale MMK koostamist teostatud raietööd
Jah
Pindala
5,83 ha
Kehtiv metsamajanduskava
Jah
Maakasutus
Mets ja põld
Maatulundusmaa 100%
Kehtivad raieteatised
Jah
Muud piirangud/tingimused
Kinnistu asub Tagamõisa hoiualas, Natura 2000 Tagamõisa linnu- ja hoiualas.
Oksjoni lisainfo
  • Kinnistule puudub ligipääs avalikult kasutatavalt teelt. 
  • Kinnistu asub linnulennult alla 1,5 km kaugusel lahest. 
  • Kehtivad raieteatised on teostatud.
  • Fotod: Maa-amet, Metsaregister ja Maa-ameti Fotoladu 2023. 
Oksjoni pildid
Võta ühendust agendiga
Henry Härm
"Leiame koos parima lahenduse!"
Seotud failid
Oksjoni reeglid

Lihtoksjonil määratakse enampakkumisele alghind ja lõpukuupäev. Enampakkumise võidab suurima pakkumise teinud Ostja.

Alla alghinna tehtud pakkumiste summad pole teistele Ostjatele nähtavad. Alla alghinna tehtud pakkumised edastatakse müüjale 24h jooksul, misjärel on viimasel 48h aega otsustamaks, kas müüa oksjoni ese parimale pakkujale. NB! Ka alla alghinna tehtud pakkumine on Ostja jaoks siduv!

Iga pakkumine on Ostja jaoks siduv. Pakkumist tehes nõustute kõigi keskkonnas kehtestatud tingimustega.

Enampakkumise võitja tehingust taganemine ei vabasta enampakkumise võitjat kohustusest tasuda teenustasu ja saamata jäänud tulu osa vastavalt Oksjonipidajaga kokku lepitud tingimustes.

Enampakkumises esitletud informatsioon on koostatud avalike andmete ja müüja kirjelduste põhjal. Tehingukeskus ega müüja ei vastuta objektiga seotud informatsiooni õigsuse eest, mistõttu soovitame enampakkumisel osalejal alati andmeid (nt kinnistu seisukord looduses, looduskaitselised piirangud, jms) kontrollida.

Pakkumist tehes kinnitab Pakkuja, et omab kogu vajalikku informatsiooni, mida peab vajalikuks oksjonil osalemiseks. Tehes pakkumist ilma vajaliku informatsioonita või esitatud informatsiooni kontrollimata, lasub kogu vastutus Ostjal.

Tehingukeskus ega müüja ei vastuta kohaliku omavalitsuse poolt seatud piirangute, kitsenduste ja arendamisvõimaluste eest.

Tegemist on automaatselt pikeneva lõpuga enampakkumisega. Juhul kui alghinna või alghinnast suurem viimane pakkumine on tehtud vähem kui 5 minutit enne enampakkumise tähtaega, pikeneb lõpp automaatselt 5 minuti võrra.

Sarnased oksjonid

Meie kliendid räägivad

Kristiina Nigol
Kristiina Nigol

Väga meeldiv koostöö, suhtlus ja asjaajamine. Eriti meeldis, et kogu aeg hoiti mind kursis toimuvaga. Suured tänud tehtud töö eest!
Jätkake samas vaimus!

Loe kõiki arvustusi
Lisa ka enda kinnistu oksjonile

Jäta enda ja kinnisvara andmed ning meie haldurid võtavad Sinuga esimesel võimalusel ühendust.

*
*
*
*

Pakkumise tegemiseks pead olema sisselogitud

ID-kaardiga autentimine

Tühista